Jak działa


Założenie konta w GoldBikiniClub jest i zawsze będzie bezpłatne dla wszystkich!


Załóż konto, podaj kilka najważniejszych informacji o sobie, dodaj zdjęcie jeśli chcesz i zacznij poznawać ludzi, którzy chcą się dobrze bawić i szukają podobnych znajomości jak Ty.

Dodanie zdjęć jest w pełni dobrowolne ale zawsze sugerujemy zwłaszcza naszym użytkowniczkom dodanie zdjęcia profilowego ponieważ to powoduje, że ich profil jest kilkukrotnie częściej odwiedzany.

Musisz mieć minimum 18 lat żeby korzystać z GoldBikiniClub.


Nawiązuj fascynujące, realne znajomości!

Kobiety zawsze i ze wszystkimi męskimi użytkownikami mogą komunikować się całkowicie bezpłatnie.

Jeśli jesteś zarejestrowany jako mężczyzna aby móc kontaktować się z kobietami musisz wykupić jeden z dostępnych abonamentów. Ceny abonamentów są zróżncowane i z pewnością, któryś będzie dla Ciebie odpowiedni. Więcej szczegółów znajdziesz w sekcji Kup Abonament po zalogowaniu.

Płatne konta dla mężczyzn dają kobietom korzystającym z GoldBikiniClub gwarancję, że mają do czynienia z poważnymi mężczyznami a nie dziećmi chcącymi sobie pożartować.


Baw się, korzystaj z życia, ale zawsze chroń swoją prywatność!

Aby Twój profil był interesujący napisz kilka zdań o sobie - kim jesteś, co robisz, czego tutaj szukasz. To podniesie atrakcyjność Twojego profilu i zwiększy liczbę kontaktów. Nie umieszczaj nigdy w swoim opisie informacji pozwalających Cię zidentyfikować osobom, których nie znasz.

Przy poznawaniu nowych znajomych zawsze kieruj się zdrowym rozsądkiem i zanim spotkasz się z kimś na żywo postaraj się poznać jej/jego zamiary podczas rozmowy.


Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem, który przygotowaliśmy dla użytkowników GoldBikiniClub